14 hodnocení

Stírací mapa světa Scratch Map™ Deluxe Edition

Stírací mapa světa značky Luckies nově přichází v luxusní edici Deluxe. Vybavte si jakýkoliv pokoj stylovou stírací mapou s krásnou grafikou v černé a měděné barvě. Nově jsou na mapě také vyobrazeny složitější detaily a jsou na ní přidané ostrovy. Mapa vypadá skvěle na zdi jakékoliv barvy. Ve spodní části jsou také zajímavá fakta a grafiky.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 387
Značka: Luckies
599 Kč
Kategorie: Stírací mapy
Položka byla vyprodána…

Stírací mapa světa značky Luckies nově přichází v luxusní edici Deluxe. Vybavte si jakýkoliv pokoj stylovou stírací mapou s krásnou grafikou v černé a měděné barvě. Nově jsou na mapě také vyobrazeny složitější detaily a jsou na ní přidané ostrovy. Mapa vypadá skvěle na zdi jakékoliv barvy. Ve spodní části jsou také zajímavá fakta a grafiky.

Vyrobeno ve Velké Británii.

 

Baleno v dárkové tubě.

 

Materiál: Laminát, papír a barevná fólie

Barva: Černá, zlatá

Rozměry: 59,4 x 82,5 x 0,2 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Značka Luckies je jedním z prvních výrobců originálních stíracích map sídlící v Londýně. Mimo stíracích map různých druhů, velikostí a témat, vyrábí také další dárkové a nevšední zboží. Firma byla založena v roce 2009 a nepřestává vydávat nové kousky pod registrovanými značkami Scratch Map by Luckies, Luckies Originals, Iron & Glory, The Chartologist nebo Calm Club.