21 hodnocení

Modrá dřevěná pokladnička s nápisem Big Adventures a mapou světa

Modrá dřevěná pokladnička s nápisem Small Change For Big Adventures a mapou světa na pozadí. Kasička je na více použití (nemusí se rozbíjet). 

Můžeme doručit do:
8.12.2021
Skladem (> 5 ks)
Kód: 1698
Značka: Sass & Belle
349 Kč
Kategorie: Pokladničky
Záruka: 2 roky
Barva: Modrá
Materiál: Dřevo
Motiv: Cestování
Výrobce: Sass & Belle
AD188 L
Doručíme do Vánoc

S pokladničkou od britské značky Sass & Belle se bude spořit na dovolenou jedna báseň. Jedná se o dřevěnou kasičku modré barvy s prosklenou přední stranou, přes kterou vidíte kolik máte naspořeno a v pozadí mapu světa. Pokladničku plníte vrchní stranou, kde se nachází otvor pro drobné i bankovky. Pokladničku nemusíte rozbíjet pokud již máte naspořeno, stačí jednoduše odejmout její zadní stranu, takže si můžete střádat znovu a znovu.

 

Modrá dřevěná pokladnička s nápisem Small Change For Big Adventures a mapou světa na pozadí. Kasička je na více použití (nemusí se rozbíjet)

 

Rozměry: 16 x 6,5 x 16 cm

Barva: Modrá

Materiál: MDF dřevo, Sklo

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Sass and BelleZnačka Sass & Belle je mezinárodně milovanou firmou vyrábějící doplňky do bytu pro každého. Produkty této značky jsou inspirovány nejnovějšími módními trendy a jejich designy jsou vytvářeny přímo v Londýně, odkud také firma pochází. Název značky Sass & Belle vznikl podle jmen dvou dcer zakladatele Saskie a Almy Belle. Značka byla založena již v roce 2009 firmou RJB Stone, která má zkušenosti z tohoto oboru od roku 1998.

 

My vám můžeme nabídnout velké množství produktů této značky, například pokladničkydětské koberce, hrníčky nebo dekorační polštáře.