Neohodnoceno

Detektivka - Krvavě rudé růže - Mozkovna

Detektivky, jak již samotný název napovídá, je série detektivních her z edice Mozkovna, ve kterých musíte přijít na kloub zločinu.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 6903
Značka: Albi
299 Kč
Kategorie: Hrací karty
Záruka: 2 roky
Věk: 12+
Položka byla vyprodána…

Detektivky, jak již samotný název napovídá, je série detektivních her z edice Mozkovna, ve kterých musíte přijít na kloub zločinu. Pouze pečlivou prací s informacemi můžete případ rozluštit.

V průběhu hry získáváte informace a snažíte se vyhodnotit, zda budou pro vyřešení případu nějakým způsobem důležité, nebo se zbytečných informací zbavíte. Tím, že informaci zahrajete, dozvědí se údaj i ostatní hráči. Hry Detektivky jsou založeny na principu diskuze mezi hráči a kooperace.

Na konci hry jsou hráči vyzváni, aby odpověděli na otázky týkající se případu. Podle toho, kolik jich správně odpoví, získají příslušný počet bodů.

Hru můžete začít hrát takřka okamžitě - žádné studování pravidel. Karty vás postupně provází celou hrou a říkají, co se stalo a jak postupovat.

Zážitek z celé hry obohacuje 3D místo činu vytvořené z karet.

Upozornění: Hry Detektivky můžete hrát plnohodnotně pouze jednou (při opakovaném hraní už budete znát řešení případu). Darujte hru po odehrání přátelům a porovnejte si své výsledky.

Hra Detektivka - Krvavě rudé růže obsahuje: 50 karet, 7 plastových sponek.

Základní informace o hře:

Počet hráčů: 1 - 6

Doba hraní: 60+

Věk: 14+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: